Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
Basında Biz

                      Demirciler Gıda kalite ödülü kazandı!

      Görele Demirciler Gıda ABD'de uluslararası kalite zirve ödülü kazandı. Konu ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Demirciler Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirci, ''Aldığımız ödül sadece kendimizin değil, Ülkemizin, Giresun'un, Görele'nin'' dedi. Amerika`nın New York kentinde Business Initiative Directions (BID) kuruluşu tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Kalite Zirvesi'nde 59 ülke temsilcisi arasından Demirciler Gıda'ya Gold (Altın) kategorisinde uluslararası kalite ödülü verildi. Ödülü Demirciler Gıda Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirci aldı. 

BID Uluslararası Kalite Ödülü Zirvesi, şirketlerin kalıcı rekabeti sürdürmelerini sağlayan liderlik, kalite, yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyetini baz alan konularda kurumsal başarıya ulaşan şirketleri elde ettikleri başarılarından dolayı her yıl, Altın, Platin ve Elmas olmak üzere 3 kategoride Kalite Ödülleri Zirvesi'nin düzenlediği bildirildi. Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Amerika'nın New York şehrinde Uluslararası Kalite Zirve ödülünü alan Demirciler Gıda Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirci'yi makamında ziyaret ederek tebrik etti.  Başkan Melikoğlu, 'İlçemizde faaliyetini sürdüren Demirciler Gıda Sanayi New York'da aldığı dünya kalite zirve ödülü ile Türkiye'nin, Giresun'un ve ilçemizin gururu oldu. Bu gururu bize yaşattığı için Demirciler Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirci'ye ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.'dedi.

 

 

 

                      

 

          

Aldığı ödülün sadece kendilerine ait olmadığını Ülke olarak Giresun olarak Görele olarak hepimizin diyen Demirciler Gıda Sanayi yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirci,' Öncelikle beni ilk ziyarete gelen Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu'na teşekkür ediyorum. Şirket olarak aldığımız bu ödül bizim değil tüm ülkemin, bölgemin ve bize destek veren Görelelilerin ödülüdür. Ben bu ödülün ülke olarak bölge olarak hepimize hayırlı olmasını diliyorum.'diye konuştu.

    Haber: Bekir Öztürk / Yeni Tirebolu